На головну сторінку Контактна інформація Мапа сайту Сайт українською Сайт на русском English version
На головну сторінку
Вхід для користувачів:
 Реєстрація    Забули пароль?
Навігація по сайту
Новини
 13.08.2008
Відкрився наш сайт
Сьогодні наш сайт з‘явився у всесвітній мережі Інтернет!
 25.07.2008
Друга новина!
Друга коротка новина!
 23.07.2008
Нова новина
Коротка нова новина
 Новини докладно
  Підписатися / відписатися
Опитування
Що ви думаєте про наш сайт?
Просто супер
Дуже гарно
Непогано
Погано
Дуже погано

Опитування відкрите 2008-07-22 06:18:56
Обмежень за часом немає. Пройшов 4441 день.
Проголосувало 331 чоловік

 Показати результати опитування
 Показати всі опитування на сайті
погода Прилуки прогноз погоды на 5 дней
Ласкаво просимо на наш сайт
Шановні прилучани та гості міста!
     У цьому році вперше в місті Прилуки проводиться Перший Міжнародний Воздвиженський ярмарок. Він є правонаступником уже широко відомого Воздвиженського ярмарку, який традиційно, протягом останніх семи років, проводився в нашому місті на початку осені. Але це не просто зміна назви, а й зміна філософії його проведення. Ярмарок набуває статусу Міжнародного.

     У ньому вперше візьме участь велика кількість підприємств, які працюють у різних галузях виробництва. Це дозволить товаровиробникам і споживачам їх продукції не тільки побачити, що виробляється, а й дасть можливість порівняти свої можливості.

     Учасників і гостей ярмарку цього разу чекає демонстрація та продаж різноманітної техніки й обладнання, продукції харчової та переробної промисловості, що виробляються українськими й закордонними товаровиробниками.

     Особливого національного колориту Воздвиженському ярмарку додасть виготовлення виробів народними умільцями прямо на очах прилучан і гостей міста. Відвідувачі та учасники ярмарку також матимуть можливість ознайомитись з українськими народними обрядами. Буде проведений інвестиційний форум.

     На Центральній площі міста виступатимуть відомі виконавці з різних регіонів України, а також професійні та самодіяльні художні колективи.

     Сподіваємося, що учасники та гості не тільки продадуть продукцію, укладуть угоди чи зроблять вигідні придбання, а й запозичать передовий досвід, гарно відпочинуть.

     Бажаємо вітчизняним та іноземним учасникам і гостям Першого Міжнародного Воздвиженського ярмарку успіхів, доброго здоров’я, творчої наснаги, нових здобутків та Божої благодаті!
     
З повагою
Прилуцький міський голова Почесний громадянин міста Прилуки
Ю.В.БЕРКУТ Ю.В.КОПТЄВ
©2008 Copyright «Воздвиженський ярмарок»      ©2008 Розробка сайта: «ТІМ-Дизайн»

ТІМ-Дизайн